Дар’я Малишенко, випускниця 2015 року

Учитель фізичної культури І категорії Любимівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти № 1 Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області.

На педагогічній ниві працюю з 2015 року. За цей час мої вихованці ставали багаторазовими переможцями районних та обласних змагань – «Старти надій», «Козацький гарт», з легкої атлетики та настільного тенісу. У 2016-2017 р. була тренером дитячої команди Каховського району на Дитячій Олімпіаді Херсонщини, де посіли призові місця з легкоатлетичної естафети, легкої атлетики та настільного тенісу.

Щодо особистих досягнень, то у 2015 році брала участь у ХІ Спартакіаді серед збірних членів Профспілки команд працівників освіти і науки України у складі команди Каховського району. Команда посіла ІІІ місця з настільного тенісу, пляжного волейболу і фізичної підготовки. У 2017 році – ІІ місце з пляжного волейболу і фізичної підготовки. У 2019 році – ІІІ місце з настільного тенісу та фізичної підготовки. За підсумками змагань, стали дворазовими переможцями Спартакіади освітян.

У 2018 році була номінантом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура». Беру активну участь в освітніх заходах і семінарах.

За натхнення до роботи, вмотивованість і професійну майстерність, вдячна МНУ, а саме викладачам кафедри ТМФК, які допомогли отримати не тільки широкий спектр знань, а й набути навичок у комунікації з учнями та їх батьками, колегами та соціальним партнерами. Вважаю, що саме той досвід, який отримувала в процесі навчання на кафедрі, є дуже важливим у подальшому професійному житті.

Студентам бажаю наснаги у навчанні та життєвих перемог! Абітурієнтам рекомендую вступати до цього вишу! Успіхів!