Профорієнтація у ВСП «Фаховий коледж» Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського

28.05.21 року студенти та викладачі кафедри теорії та методики фізичної культури організували та провели заходи з військово-патріотичного виховання та профорієнтаційну роботу зі студентами першого та другого курсу ВСП «Фаховий коледж» Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, з метою формування військово-патріотичного виховання особистості студентів, яке є пріоритетним у національно-патріотичному вихованні молоді, зорієнтоване на формування у молодої…Continue reading Профорієнтація у ВСП «Фаховий коледж» Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського

Привітання з Днем Вишиванки!!!

20.05.2021 Україна святкую “День вишиванки”  Прийміть щирі вітання від студентки спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Прилуцької Юлії – голови студенської ради факультету фізичної культури та спорту: “Вітаю з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаю укріплення української…Continue reading Привітання з Днем Вишиванки!!!

Участь студентів кафедри у XV Всеукраїнській науково-практичній конференції

Студенти кафедри залучні до участі у виконанні НДДКР за темою наукового дослідження “Удосконалення спортивно-масової роботи у закладах загальної середньої освіти” (керівник теми ст.викладач кафедри Борецька Н.О.). На Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію були наданні статті студентів: Пупкова Тетяна – студентка VI курсу освітнього ступеня “Магістр”, з темою “Особливості планування спортивно-масової роботи учнів у закладах загальної середньої освіти”,…Continue reading Участь студентів кафедри у XV Всеукраїнській науково-практичній конференції

День пам’яті та примирення!

Шановні викладачі, співробітники та студенти! У ці травневі дні разом з Європою та світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 76 років тому здобував перемогу над нацизмом. Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного…Continue reading День пам’яті та примирення!

Реєстрація вступників для здобуття ступеня магістра на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ)!

Увага, випускники! Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація на ЄВІ розпочнеться  в період з 11 травня до 18.00 години 03 червня 2021 року. Перелік документів для реєстрації на ЄВІ: • документ, що посвідчує особу та громадянство та його копія; • облікова картка платника податків; • диплом ОС «бакалавр» або ОКР «спеціаліст» або ОС «магістр» або довідка про…Continue reading Реєстрація вступників для здобуття ступеня магістра на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ)!

Враження студентів ІІІ курсу від проходження виробничої практики у ЗЗСО №12 під керівництвом методиста практики Борецької Н.О.

«Мені дуже сподобалось працювати з дітьми, оскільки вони дружні, старанні, намагаються співпрацювати з вчителями та допомагають одне одному. Практична робота в школі відкрила для мене можливість пізнати всі сторони педагогічної діяльності і значно розширити мої уявлення про організацію навчально-виховного процесу. За допомогою вчителів фізичної культури  я засвоїв багато методичних підходів до дітей. Я задоволений практикою,…Continue reading Враження студентів ІІІ курсу від проходження виробничої практики у ЗЗСО №12 під керівництвом методиста практики Борецької Н.О.

До уваги студентів- вибіркові дисципліни!

Шановні студенти ІІ, ІІІ та V курсів Вам необхідно обрати на наступний навчальний рік вибіркові дисципліни з блоку навчального плану 2.2. НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ СПЕЦІАЛЬНОЇ (ФАХОВОЇ) ПІДГОТОВКИ. Використовуйте посилання https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe23-qPwWEhWPx9Nlhz KoFtUtKAm VJKAOJRXrgp One4tQPf5A/viewform та обирайте дисципліни які на Вашу думку необхідні для підготовки до Ващої майбутньої професіної діяльності!

Проведення змагань “Cool games”студентами-практикантами ІІІ курсу у ЗЗСО №12 м. Миколаєва під керівництвом вчителя методиста Алєксєєвої О.В. та методиста з педагогічної практики Борецької Н.О.

З 15.03. по 19.03.2021 у ЗЗСО №12 пройшли змагання “Cool games” у ЗЗСО №12 “Студенти, активно використовували знання отриманні на практичних дисциплінах, таких як “Гімнастика та методика викладання”, “Методика проведення секційних занять в закладах загальної середньої освіти”, “Ритміка та хореографія”, “Методика проведення рухливих ігор” для проведення та організації позакласної роботи з фізичного виховання: проведення спортивних змагань…Continue reading Проведення змагань “Cool games”студентами-практикантами ІІІ курсу у ЗЗСО №12 м. Миколаєва під керівництвом вчителя методиста Алєксєєвої О.В. та методиста з педагогічної практики Борецької Н.О.

Запрошуємо на XV Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА МАГІСТРАНТИ ! Інформуємо Вас про те, що 14-15 травня 2021 року в рамках XV Всеукраїнського Фестивалю науки В Миколаївському національному університеті  імені В.О.Сухомлинського відбудеться   XV Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»   Наукові напрямки конференції: 1.Сучасний стан і перспективи формування здоров’я студентської молоді. 2.Туризм як фактор оздоровлення студентів і перспективи…Continue reading Запрошуємо на XV Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію