Гліб Баранюк, випускник 2014 року

Учитель фізичної культури І категорії Первомайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 15-колегіум» м. Первомайськ.

Працюю в школі з 2013 року. У 2017 році посів ІІІ місце в обласному турнірі Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

У 2018 році виборов ІІ місце обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура». У цьому ж році отримав диплом учасника Всеукраїнських фінальних змагань з футболу «Шкіряний м’яч» (u-11).

У 2019 році став переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» (Миколаївська область).

У моєму становленні як вчителя вплинуло навчання на факультеті фізичної культури та спорту МНУ імені В.О. Сухомлинського. Знадобилися знання з педагогіки, теорії та методики фізичного виховання, теорії та методики спортивно-масової оздоровчої фізичної культури, спортивних ігор та методики викладання, психології, футболу та футзалу з методикою викладання.

МНУ – це можливість отримати міцні знання, уміння та навички, які допоможуть якісно проявити себе у професійному зростанні. Для мене МНУ – вибір, зроблений серцем, який привів до мого особистісного успіху, за що я безмежно вдячний всім, хто був поруч протягом 5 років навчання.