Наталія Чечер, випускниця 2017 року

Викладач Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Після навчання в МНУ імені В.О. Сухомлинського й отримання освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю вчителя фізичного виховання я вступила до магістратури Національного університету фізичного виховання і спорту України.

2019 році отримала диплом з відзнакою та вступила до аспірантури на бюджетну форму навчання спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія.

Своїм досягненням я завдячую викладачам кафедри теорії та методики фізичної культури (Литвиненко О.М., Бірюк С.В., Борецькій Н.О., Демидовій І.В., Гетманцеву С.В.), та іншим викладачам МНУ, які навчили мислити, аналізувати, знаходити рішення будь-якої проблеми, дали хорошу базу у здійсненні пошуку, обробці та аналізі інформації з різних джерел, з першого курсу вчили нас бути цілеспрямованими, наполегливими, професіоналами своєї справи, сформували світоглядні та гуманістичні ідеали.

Раджу студентам дослухатися до порад викладачів, вчитися свідомо, відповідально й з розумінням, для чого їм це потрібно, наскільки це збігається з їхніми мріями, інтересами й цілями.