Ліга патріотів МНУ!

Напередодні Дня студента 12 листопада 2019 р. відбулися спортивні змагання між студентськими збірними командами університету «Ігри патріотів МНУ». Змагання, які організувала кафедра спорту, відбулися в спортивному комплексі по вул. Морехідній. Брали участь шість команд. Учасників змагань привітав завідувач кафедри спорту к. н. з фіз. вих. і спорту, доцент Славітяк Олег Станіславович. Вболівали за своїх студенти та викладачі університету.

Студентські ігри проходили весело, активно, приносили всім задоволення. Азарт, прагнення перемоги, шалені емоції і нереальне задоволення від гри – ось що визначало цей день! Такі заходи дуже корисні, тому що вони мотивують займатися спортом, досягати нових вершин.

Студенти мали змогу проявити себе у таких вправах, як естафета з пірамідами, кеглями, брусками, гімнастичними палками, гонка мячів під ногами та над головою, повітряними кульками, стрибки на скакалці ; та конкурси «Автомобілісти», «Риболови», «Посадка картоплі», «Конкурс капітанів».

Всі сподівалися на перемогу, але найголовніше – це хороший настрій. Учасники змагань показали командний дух, злагодженість, достойні результати! Але все ж перемогу здобули найсильніші, найспритніші, найвитриваліші. Головний суддя змагань Семерджян Микола Геворкович оголосив результати. За результатами змагань місця розподілилися таким чином:

1 місце – психологічний факультет (команда філології) 54 бали;

2 місце – команда історичного факультету 53 бали;

3 місце – команда факультету фізичної культури та спорту 50 балів;

4 місце – педагогіко-психологічний факультет 43 бали;

5 місце – факультет іноземної філології 38 балів;

6 місце – команда коледжу 35 балів.

Команди, які завоювали 1-3 місця, нагородили грамотами.

Вітаємо переможців. Бажаємо успіхів і майбутніх перемог!