Командний Чемпіонат України зі стрибків у воду

З 14 по 19 грудня 2019 року в Києві проходив командний Чемпіонат України зі стрибків у воду віком від 14 років. Виступали до 100 спортсменів з 8 областей.
       Протягом змагань були розіграні медалі серед чоловіків та жінок в таких видах програми:
— індивідуальні стрибки (трамплін 1м та 3м, вишка 5м, 7.5м, 10м)
— синхронні стрибки (трамплін 3м, вишка 5м, 7.5м, 10м)
— мікст (трамплін 3м та вишка 10м)
— синхронні стрибки змішаних пар (трамплін 3м, вишка 10м)
       У стрибках з  трампліну 1 м проводились попередні змагання — змагання для всіх заявлених учасників та фінальні змагання, до яких були допущені по 6 кращих спортсменів за результатами попередніх змагань. Студентка нашого факультету Яновська Вікторія виборола 3 місце у стрибках з  трампліну 1 м.
       У синхронних номерах програми з трампліну 3 м та вишки, а також змаганнях змішаних пар з трампліну 3 м і вишки та МІКСТ проводились фінальні змагання, за результатами яких визначали переможців та призерів. Студенти кафедри спорту Кругліков Денис та Савченко Роман у синхронних стрибках  трамплін 3м зайняли 2 місце, а вишка – 3 місце.  Вишка 10м мікст Кругліков Денис виборов 1 місце. Яновська Вікторія зайняла 2 місце у синхронних стрибках 3м.