Вітаємо першокурсників!

Дорогі першокурсники!

Від імені колективу Національного університету імені В.О.Сухомлинського дозвольте щиро привітати нове поповнення студентів першого курсу зі вступом до нашої дружної родини!

Нехай студентські роки принесуть вам творчу наснагу, професійні та духовні здобутки, нових вірних друзів.

Бажаємо вам стати достойними фахівцями, примножити традиції попередників в навчанні, науці, спорті, суспільному житті заради розквіту України.

На жаль, у цьому році через пандемію COVID-19 початок нового навчального року має свої особливості. Але і цей виклик ми успішно подолаємо і повернемося до повноцінного навчання і цікавого університетського життя.

Бажаємо вам творчого натхнення, успіхів у навчанні та здійснення всіх ваших мрій.

Щасти вам на обраному шляху!

Кафедра спорту