Чумаченко Олександр Юрійович — молодий вчений факультету фізичної культури та спорту.

Чумаченко Олександр Юрійович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри спорту, приймає участь у обласному конкурсі робіт молодих учених Миколаївської області який проводиться  з 12 березня по 27 квітня 2018 року  департаментом освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації. Наукова робота представлена у номінації природничі науки з темою «Морфо-функціональні зміни в системі епіфіз-проміжна частка гіпофіза в умовах тривалої дії нітратів та її корекції».  Дослідження виконувалось протягом 2014-2017 р. на базі морфологічної лабораторії Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.