Українські спортсмени-олімпійці — герої другої світової війни

Україна і весь світ відмічають 75-річчя завершення ІІ світової війни. В рамках цієї події 08. 05 .2020 р. доцентом Бірюк С.В.  було проведено лекцію «Українські спортсмени-олімпійці — герої другої світової війни.» Лекція проводилася для груп 4 курсу факультету фізичної культури і спорту дистанційно.

Студенти мали можливість ознайомитися з біографіями видатних спортсменів-олімпійців учасників ІІ світової війни легкоатлетом Володимиром Куцом та гімнастом Віктором Чукаріним. Студенти ознайомилися з життям в спорті Олега Прокоповича Григор’єва — організатора Миколаївської школи боксу. Учасника війни, який був в’язнем концтабору Майданек, учасником Руху Опору. Після війни — голова Федерації боксу. Заслужений тренер з боксу. Підготував учасника Олімпіади в Мехіко Віктора Запорожця і багатьох видатних спортсменів. 6 жовтня 2014 року, в Миколаєві на фасаді будинку по вулиці Правди, 2-б була відкрита пам’ятна дошка на честь легендарного тренера з боксу.