ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

17-18 жовтня 2020 р. пройшов чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтв ММА серед дорослих у місті Дніпро, у якому приймав участь студент МНУ ім. В.О Сухомлинського Ярослав Лівандовський, представник Миколаївської області, вихованець ДЮСШ № 2, який став Чемпіоном України, провівши три поєдинки та в усіх трьох здобув перемогу.

Перший бій був проти бійця з міста Запоріжжя (Деркач Руслан). Бій пройшов усю дистанцію, перемога одноголосним рішенням суддів.

Другий бій був з бійцем Дніпропетровської обл. (Мельник Іван). Бій закінчився у третьому раунді технічним нокаутом.

Фінальний, третій бій, був з бійцем Запорізької області (Немчинов Денис). Бій пройшов усю дистанцію, перемога роздільним рішенням судів.

Тренер Ярослава, Андрій Мавродієв – майстер спорту України міжнародного класу (МСМК) зі змішаних єдиноборств ММА також випускник нашого університету.

Вітаємо Ярослава Лівандовського – студента 103 групи спеціальності 017 Фізична культура і спорт та його тренера, викладача кафедри спорту, Мавродієва Андрія, із перемогою!