Змагання з вільної боротьби серед студентської молоді

25 квітня 2018 року на базі Палацу спорту мкр Соляні, за сприяння спортивного клубу університету та факультету фізичної культури та спорту, відбулися змагання з вільної боротьби серед студентської молоді Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

У змаганнях взяли участь близько 30 студентів факультету фізичної культури та спорту, щоб поборотися за першість та ІІІ розряд з вільної боротьби. Учасники боролись у ІV вагових категоріях. Двобій у цьому виді спорту триває 2 хвилини, за які учасник може отримати 5 балів.

Спортсмени виступали у своїх вагових категоріях, а останніми змагалися дівчата. Найкращі учасники отримали ІІІ розряд з вільної боротьби та право представляти місто та область на всеукраїнських змаганнях.