Семінар-практикум для тренерів з легкої атлетики

25-26 травня у Миколаєві в рамках пілотної програми ФЛАУ з підвищення кваліфікації тренерів відбувся науково-практичний семінар для тренерів та фахівців з легкої атлетики. В семінарі брали участь 47 тренерів з легкої атлетики, які працюють у спортивних школах Миколаївської та Херсонської областей. Тематика семінару була присвячена традиційним змаганням зі стрибків у висоту пам’яті Заслуженого тренера України…Continue reading Семінар-практикум для тренерів з легкої атлетики

Змагання з туризму між студентами

26 квітня відбулись змагання з туризму між студентами факультету фізичної культури та спорту. Організаторами змагань стали викладачі кафедри спорту А.І.Тіхоміров та Г.Ф.Усатюк. В змаганнях прийняли участь 12 команд, студенти 1-4 курсів. В програму змагань входить: подолання лінії перешкод, перенесення потерпілого туриста, подолання переправ, установка палатки та перевірка на знання морських вузлів. Студенти завзято змагались між собою,…Continue reading Змагання з туризму між студентами

Змагання з вільної боротьби серед студентської молоді

25 квітня 2018 року на базі Палацу спорту мкр Соляні, за сприяння спортивного клубу університету та факультету фізичної культури та спорту, відбулися змагання з вільної боротьби серед студентської молоді Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.      У змаганнях взяли участь близько 30 студентів факультету фізичної культури та спорту, щоб поборотися за першість та ІІІ розряд з вільної…Continue reading Змагання з вільної боротьби серед студентської молоді

Чемпіонат ВНЗ з легкої атлетики

18-19 квітня в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбувся Чемпіонат з легкої атлетики серед студентів. З вітальним словом на урочистому параді до учасників звернувся декан факультету фізичної культури та спорту Жигадло Г. Б., побажав учасникам показати гідний результат та успіхів у змаганнях. За результатами цікавої та напруженої боротьби визначилися переможці кожного виду: Місце…Continue reading Чемпіонат ВНЗ з легкої атлетики

Першість факультету з кросфіту

17.04.2018р. в навчальному корпусі №12 пройшли відкриті змагання з кросфіту на першість факультету. Прийняли участь студенти факультету фізичної культури та спорту, 9 команд: Збірна 113 групи Збірна 143 групи Збірна 133 групи Збірна 233 групи Збірна II курсу Збірна III курсу Збірна 413 групи Збірна 443 групи Збірна 423 групи В тяжкій боротьбі призові місця зайняли найсильніші команди: I місце –…Continue reading Першість факультету з кросфіту