Семінар-практикум для тренерів з легкої атлетики

25-26 травня у Миколаєві в рамках пілотної програми ФЛАУ з підвищення кваліфікації тренерів відбувся науково-практичний семінар для тренерів та фахівців з легкої атлетики. В семінарі брали участь 47 тренерів з легкої атлетики, які працюють у спортивних школах Миколаївської та Херсонської областей. Тематика семінару була присвячена традиційним змаганням зі стрибків у висоту пам’яті Заслуженого тренера України Ігоря Ковпака.
Також у семінарі взяла участь викладач кафедри спорту Демидова Олена, доповідь якої, присвячена медійності та конкурентності легкої атлетики, шляхам залучення дітей до занять стрибками у висоту, викликала неабиякий відгук та жваву дискусію серед учасників семінару.
Ввечорі того ж дня Олена Валентинівзя взяла участь у суддівстві міжнародних змагань зі стрибків у висоту, присвячених пам’яті Заслуженого тренера України Ігоря Ковпака