Музей бойової слави моряків- десантників ім. К. Ф. Ольшанського

Візитною карткою міста Миколаїв є меморіальний комплекс на честь Героїв-десантників загону К.Ф.Ольшанського, котрі брали участь у звільненні міста від німецько-фашистських загарбників. Історична пам’ятка знаходиться в центрі міста. В місті Миколаєві діє музей бойової слави моряків-десантників загону К.Ф. Ольшанського, розташований на території Миколаївського морського порту.

8 травня студенти 213 та 243 групи в рамках військово – патріотичного виховання відвідали гордість міста з викладачем кафедри ТМФК Войчун О.В. та доцентом Славітяком О.С. Серед експонатів музею студенти могли споглядати військову форму старшого лейтенанта К.Ф.Ольшанського з його бойовими нагородженнями 1943 року. Старовинний патефон, під звучання якого проводилась екскурсія, він створював  атмосферу воєнних часів. Не менш важливим елементом  експозиції стала німецька карта плану-аерозйомки. Після екскурсії студенти поділились враженнями від побаченого, побажали музею подальшого розвитку та збереження духовного багатства, що є надзвичайно важливим для народної пам’яті та майбутнього.