Вітаємо Людмилу Кукліновську із здобуттям “золота”

Вітаємо Людмилу Кукліновську – студентку-магістрантку 613 групи спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) із здобуттям “золота” на Кубкі світу з веслування в угорському Сегед. Одну золоту нагороду на дистанції 500 м виграла українська байдарка-четвірка, до складу якої входить Людмила Кукліновська. Вітаємо з перемогою нашу спортсменку! Бажаємо успіхів та нових блискучих перемог!

ІНСТРУКЦІЯ з безпеки життєдіяльності задля запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19

1. Загальні положення Інструкція з безпеки життєдіяльності для здобувачів освіти під час навчального року про дотримання обмежень задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського (далі – університет) поширюється на всіх учасників навчально-виховного процесу під час перебування в університеті та на його території. Інструкцію розроблено відповідно до «Тимчасових…Continue reading ІНСТРУКЦІЯ з безпеки життєдіяльності задля запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19

Звіт про роботу студентської конференції «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»

15-16 травня 2020 року на факультеті фізичної культури та спорту проводилась ХІV Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді», присвячена 55-річчю з дня народження професора І.М.Рожкова. Всього було представлено 50 доповідей студентів та магістрантів з різних закладів вищої освіти м. Миколаєва та інших міст України. У зв’язку з режимом суворого карантину…Continue reading Звіт про роботу студентської конференції «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»

Змагання зі стрітбаскетболу

З 24.02-28.02 на факультеті проходили змагання зі стрітбаскетболу серед академічних груп під керівництвом доцента кафедри ТМФК Кулакова Ю.Є. та викладача кафедри Вертелецького О.І. Перемогу отримали наймолодші  але НАЙСИЛЬНІШІ на факультеті студенти І курсу!

Практична підготовка студентів

Активно проходить виробнича практика студентів освітнього ступеня – бакалавр та магістр, яка розпочалася з 03.02.2020 року. Базовими школами для проведення практики є: ЗОШ № 12 (вчитель-методист Алєксєєва О.В.), № 20 (вчитель-методист Петрова В.П.), № 42 (вчитель-методист Сінченко В.В.), № 51 (вчителі-методисти Масюта Є.І., Ткаченко Л.В.). Виробнича практика сприяє формуванню компетентностей майбутнього вчителя фізичної культури, а саме: знання законів і принципів розучування рухових умінь і навичок,…Continue reading Практична підготовка студентів

Змагання між студентами І-ІV курсів факультету з волейболу

13 лютого за ініціативи викладачів кафедри доцента Кулакова Ю.Є., викладача Вертелецького О.І.  та студентської ради факультету фізичної культури і спорту розпочалися змагання з волейболу між студентськими групами факультету. Переможці змагань розташувались у такому порядку: 1 місце – 313 група, 2 місце – 243 група, 3 місце – 103-І група. Бажаємо і надалі отримувати перемогу!!!

Акція «Добро жменями»

17 грудня 2019 року представники студентської ради в рамках щорічної волонтерської акції «Добро жменями» передали до волонтерського центру смаколики воїнам, що проходять службу в зоні ООС, а також гуманітарну допомогу жителям Донбасу.

Заходи імплементації академічної доброчесності в системі вищої освіти

9 грудня 2019 року відбулась зустріч студентів III та IV курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) із завідувачем кафедри теорії та методики фізичної культури доцентом Литвиненко О.М. Обговорювався Кодекс академічної доброчесності студентів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та рекомендації для закладів вищої освіти щодо розробки та впровадження університетської системи забезпечення академічної доброчесності Національного агентства із…Continue reading Заходи імплементації академічної доброчесності в системі вищої освіти

Акція «Добро жменями»

За ініціативою  керівництва кафедри теорії та методики фізичної культури розпочалася щорічна волонтерська акція «Добро жменями». Мета акції: благодійна допомога дітям-сиротам, воїнам ООС та родинам-переселенцям із зони ООС. Збираємо: благодійні внески; нові та уживані іграшки; книжки для дітей; одяг для дітей та дорослих; смаколики; засоби особистої гігієни.

Змагання зі стрітбаскетболу

На факультеті протягом тижня проходили змагання зі стрітбаскетболу серед академічних груп під керівництвом доцента кафедри ТМФК Кулакова Ю.Є. та студентської ради. 1 місце – 313 2 місце – 443 3 місце – 103К 4 місце – 333 5 місце – 243 6 місце – 343 7 місце – 413