День відкритих дверей на факультеті фізичної культури та спорту

4 грудня 2019 р. на факультеті фізичної культури та спорту відбувся День відкритих дверей для учнів, випускників шкіл, вчителів та батьків. Майбутніх абітурієнтів зустрічали: Жигадло Г.Б. – декан факультету, завідувачі кафедр – Литвиненко О.М., Славітяк О.С., Бахтін А.М.
Виступаючі презентували вступ на І (бакалаврський) рівень вищої освіти за спеціальностями: 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт.
Виступаючі ознайомили із правилами вступної кампанії у 2020 році, умовами навчання у МНУ імені В.О. Сухомлинського й проживання у гуртожитках університету, значення здоров’я та здорового способу життя для кожної людини і суспільства, перевагами вибору професії учителя й тренера та перспективами працевлаштування після закінченя закладу вищої освіти.