Вітаємо Людмилу Кукліновську із здобуттям “золота”

Вітаємо Людмилу Кукліновську – студентку-магістрантку 613 групи спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) із здобуттям “золота” на Кубкі світу з веслування в угорському Сегед. Одну золоту нагороду на дистанції 500 м виграла українська байдарка-четвірка, до складу якої входить Людмила Кукліновська. Вітаємо з перемогою нашу спортсменку! Бажаємо успіхів та нових блискучих перемог!

ІНСТРУКЦІЯ з безпеки життєдіяльності задля запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19

1. Загальні положення Інструкція з безпеки життєдіяльності для здобувачів освіти під час навчального року про дотримання обмежень задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського (далі – університет) поширюється на всіх учасників навчально-виховного процесу під час перебування в університеті та на його території. Інструкцію розроблено відповідно до «Тимчасових…Continue reading ІНСТРУКЦІЯ з безпеки життєдіяльності задля запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19

Звіт про роботу студентської конференції «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»

15-16 травня 2020 року на факультеті фізичної культури та спорту проводилась ХІV Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді», присвячена 55-річчю з дня народження професора І.М.Рожкова. Всього було представлено 50 доповідей студентів та магістрантів з різних закладів вищої освіти м. Миколаєва та інших міст України. У зв’язку з режимом суворого карантину…Continue reading Звіт про роботу студентської конференції «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»

Процедура вибору студентами вибіркових навчальних дисциплін

Прохання студентам ІІ, ІІІ та V курсів спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) з 1 до 25 травня 2020 року ознайомитися з АНОТАЦІЯМИ ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН та обрати вибіркові дисципліни на 2020-2021 н.р. заповненням анкети нижче. Завантаження…

Увага, карантин продовжено!

Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня 2020 року включно. З метою виконання освітніх програм шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, викладачам та студентам радимо застосовувати корпоративну пошту та освітню платформу Moodle.  

Перехід на дистанційну форму навчання

У зв’язку з впровадженням карантину для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, з метою забезпечення безперервності освітнього процесу студентів денної й заочної форм навчання та на виконання наказу МНУ імені В. О. Сухомлинського від 12.03.2020 року № 99 «Про організацію освітнього процесу з використанням дистанційних форм навчання» заняття будуть проводитись з використанням дистанційних технологій навчання, а саме за допомогою корпоративної пошти.…Continue reading Перехід на дистанційну форму навчання

Знайомство з методикою проведення змагань «Сool Games»

11 березня 2020 року студенти 2 курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура), які готуються до проходження навчальної практики, на базі закладу загальної середньої освіти № 12 ознайомилися із методикою проведення змагань «Сool Games» для учнів 1-11 класів. Особливістю «Сool Games» є те, що вони не потребують спеціальної підготовки учасників. Одна з головних цілей проведення…Continue reading Знайомство з методикою проведення змагань «Сool Games»

Суддівство обласних змагань з волейболу

4-5 березня 2020 року студенти-практиканти ІІІ та V курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) взяли участь у суддівстві ХІХ обласних зональних змагань з волейболу. Набули компетенцій у проведенні позашкільних заходів спортивно-масової фізичної культури та у суддівстві (методист із фаху доцент Литвиненко О.М.).

Проведення інтегрованих практичних занять

4 березня 2020 року для студенів ІІ курсу (213, 243 групи) спеціальності 014.11 доцентами Литвиненко О.М. та Славітяком О.С. проводились інтегровані практичні заняття, які дали можливість поєднати теоретичні знання з теорії та методики фізичного виховання (засоби фізичного виховання, зміст і форми, фази  й техніка фізичних вправ, навантаження та відпочинок між серіями вправ, принципи, методи, методичні прийоми навчання…Continue reading Проведення інтегрованих практичних занять

Змагання зі стрітбаскетболу

З 24.02-28.02 на факультеті проходили змагання зі стрітбаскетболу серед академічних груп під керівництвом доцента кафедри ТМФК Кулакова Ю.Є. та викладача кафедри Вертелецького О.І. Перемогу отримали наймолодші  але НАЙСИЛЬНІШІ на факультеті студенти І курсу!