Науково-практична конференція «Наукові дослідження університету 2019 – результати та перспективи»

26 лютого 2020 року відбулася звітня науково-практична конференція «Наукові дослідження університету 2019 – результати та перспективи». Кандидат педагогічних наук, доцент Литвиненко О.М. виступила з доповідю: «Організаційно-методичні засади формування здорового способу життя студентської молоді засобами фізичної культури». Основними результатами науково-дослідної роботи знайшли відображення у статтях наукометричної бази Index Copernicus – 4; фахових журналах – 3; матеріалах конференцій – 5; колективних монографіях – 1; отримано 3 авторських свідоцтва на наукові статті за темою дослідження; проведено 2 Всеукраїнських науково-практичних конференцій («Медико-біологічні проблеми проблеми фізичної культури, спорту та здоров’я людини» (21-22 грудня 2018; 20-21 грудня 2019 р.) та 2 Всеукраїнських науково-практичних студентських конференцій «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді» (18-19 травня 2018; 17-18 травня 2019).

Студенти спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) активно брали участь у науковому дослідженні. Студентами опубліковано 31 наукова стаття (участь у студентських конференціях) та 3 статті у фахових наукових видіннях під керівництвом викладачів Литвиненко О.М., Борецької Н.О., Славітяка О.С., Адаменко О.О., Гроховича О.М.