Підсумкові заходи зі спортивно-масової роботи та туризму.

З 21 по 30 травня 2018 року на факультеті фізичної культури та спорту для студентів спеціальності 6.010201 Фізичне виховання спеціалізації методика туристичної роботи (випускаюча кафедра ТМФК) проводились підсумкові заходи зі спортивно-масової роботи та туризму. Мета заходів – закріплення теоретичних знань із спортивно-масової роботи і туризму  й набуття практичних умінь і навичок студентами.

21 травня студенти 4 курсу (413 та 423 група) з навчального предмету Краєзнавчий та рекреаційний туризм (викладачі: доц. Тіхоміров А.І., викл. Усатюк Г.Ф.) здійснили туристичний похід, у якому необхідно було  продемонструвати оволодіння методикою викладання краєзнавчих умінь та навичок; технічно вірно виконати всі вивчені туристичні вправи, здатність проводити заходи із профілактики травматизму, надавати першу медичну допомогу постраждалим, розводити багаття, встановлювати палатку, продемонструвати знання правил краєзнавчого туризму тощо.