«Хто лідер???»

30 травня поточного року студенти 3-го курсу (313 група) продемонстрували знання, уміння й навички в організації та проведенні спортивного заходу  для студентів 1 та 2 курсу «Хто лідер???»   (навчальна дисципліна Теорія і методика спортивно-масової фізичної культури, викладач доц. Литвиненко О.М.).

Студентами було обрано оргкомітет у складі Мосінзової Д.,
Мельник Н., Курпан Н., Гіждеван А. Розроблено план-сценарій свята, обрані ведучі, запрошені гості, продумані спортивні та інтелектуальні завдання, нагородження переможців, обрані судді, проведено пропаганду фізичної культури та здорового способу життя студентської молоді. Студентами завчасно була здійснена реклама заходу, організовано святкове оформлення майданчика та вдало підібрано музичний супровід.