Чужу біду до себе прикладай

4 грудня до Міжнародного дня інвалідів на факультеті фізичного виховання та спорту для студентів 2 та 3 курсу було проведено бесіду з елементами тренінгу «Чужу біду до себе прикладай».

Заступник декана по роботі зі студентами Адаменко О.О. розповіла про людей з функціональними обмеженнями. Особливу увагу приділили параолімпійцям-випускникам нашого факультету: Комар Андрію та  Шенкевичу Сергію, що стали призерами різних чемпіонатів світу та Європи з фехтування.

Під час заходу студенти переглянули  відео «Ігри героїв»,  учасниками яких були наші співвітчизники, що стали інвалідами  в  АТО.  Завершився захід тренінгом на співробітництво і взаємодопомогу,  якої сьогодні так не вистачає людям з обмеженими можливостями.

Хочеться висловити найтепліші слова нашим співвітчизникам-громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування і побажати міцного здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.