Добро жменями передали дітям школи-інтернату

18 грудня, на передодні свята Миколая, представники студентської ради факультету фізичної культури та спорту разом з завідувачем кафедри теорії та методики фізичної культури Литвиненко О.М. та заступником декана по роботі зі студентами Адаменко О.О. відвідали  Очаківську загальноосвітню школу-інтернат I-III ступенів Миколаївської обласної ради.

Студенти передали дітям речі, іграшки, настільні ігри, футбольний м’яч,  що було зібрано під час акції «Добро жменями» до якої долучилися студенти усіх курсів та викладачі  факультету.

Діти радо зустрічали гостей з подарунками. З учнями старших класів було проведено профорієнтаційну бесіду щодо вступу до нашого університету.

Ми дуже вдячні директору школи-інтернату Земляній Риті Віталіївні за теплий прийом.