Звіт про роботу студентської конференції «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»

15-16 травня 2020 року на факультеті фізичної культури та спорту проводилась ХІV Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді», присвячена 55-річчю з дня народження професора І.М.Рожкова.

Всього було представлено 50 доповідей студентів та магістрантів з різних закладів вищої освіти м. Миколаєва та інших міст України. У зв’язку з режимом суворого карантину COVID – 19 конференція проводилась заочно.

Робота конференції проводилась по 3-х секціях.

1 секція:

«Сучасний стан та перспективи формування здоров’я студентської молоді»

Керівники: кандидат біологічних наук, доцент Гетманцев С.В.,

кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Тарасова Г.К.

2 секція:

«Фізичне виховання як пріоритетний фактор у формуванні здорового способу життя студентів»

Керівники: доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор Лісенчук Г.А., кандидат педагогічних наук, доцент Литвиненко О.М.

3 секція:

«Медико-біологічні та еколого-психологічні аспекти формування здоров’я і здорового способу життя у студентської молоді»

Керівники: кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Славітяк О.С., доцент Кулаков Ю.Є.

Програма – 2020