СНІД – загроза людству. Знати, щоб жити!

29 листопада, на передодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, студенти 1 курсу факультету фізичної культури та спорту разом з заступником з навчальної роботи Борецької Н.О. приєдналися до акції підтримки людей хворих на ВІЛ/СНІД. Заступник декана факультету з виховної роботи Адаменко О.О. разом з представниками студради провели інформаційно-інтерактивний захід. Мета заходу — формування толерантного ставлення студентської…Continue reading СНІД – загроза людству. Знати, щоб жити!

60 років Факультету фізичної культури та спорту

24 листопада 2017 р. факультет фізичної культури та спорту відзначив  ювілей — 60 років від дня заснування. Ректор університету академік В.Д.Будак привітав професорсько-викладацький колектив, студентів та співробітників факультету з ювілеєм, побажав процвітання, нових успіхів у науковій, освітній сферах та спортивних досягеннях.  На святі були присутніми відомі й шановані випускники факультету фізичної культури та спорту: —…Continue reading 60 років Факультету фізичної культури та спорту

Оголошення.

24 листопада о  14:00 у приміщенні актової зали Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського відбудуться урочистості, присвячені  60-річчю заснування факультету фізичної культури та спорту. На цьому заході будуть вручені грамоти, з вітальним словом виступатимуть представники облдержадміністрації, випускники факультету фізичної культури та спорту,відомі олімпійці та спортсмени високого рівня. Представники Естетичного центру підготували цікаві вітальні виступи. Запрошуються всі…Continue reading Оголошення.