Ярослав Лівандовський — срібна перемога в ММА

Цими вихідними відбулись всеукраїнські змагання зі змішаних єдиноборств ММА та кікбоксингу WAKO, призерами яких стали миколаївські спортсмени — вихованці ДЮСШ №2. На Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА у Запоріжжі друге місце посів Ярослав Лівандовський (тренер Андрій Мавродієв) Вітаємо наших переможців!

Наша гордість — СПОРТСМЕНИ!

Миколаївське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України щиро вітає чемпіона світу зі стрибків у воду серед юніорів МСУМК Данилу Коновалова (трамплін 3 м), срібних призерів у синхронних стрибках з 3м трампліну МСУ Богдана Чижовського та МСУМК Данилу Коновалова — вихованців КДЮСШ «Україна», студентів Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського…Continue reading Наша гордість — СПОРТСМЕНИ!

Посвята першокурсників університету!

13.12.2021 року в універитеті ім. В.О. Сухомлинського відбулася посвята першокурсників університету. Посвята в студенти – найбільш очікувана подія для кожного першокурсника, адже після цього вони офіційно стають студентами. Традиційно готують для новачків найрізноманітніші випробування. День першокурсника – також незабутнє та цікаве дійство, бо уся увага і святкова програма розрахована саме на новоспечених студентів.

Екскурсія до музею ОЛЬШАНЦІВ

07.12.2021 ст.викладачем кафедри Войчун Оленою Вікторівною була організована екскурсія для студентів 433 групи. Мета заходу — поглибити знання студентів з історії Другої світової війни, вшанувати пам’ять загиблих визволителів, виховати любов і повагу до історії країни, ветеранів і учасників війни, формувати в них почуття гідності, доброти, милосердя. Під час екскурсії студенти ознайомились з видатним подвигом героїв-ольшанців,…Continue reading Екскурсія до музею ОЛЬШАНЦІВ

Данило Коновалов — чемпіон світу зі стрибків у воду з 3-метрового трампліну

В Києві з 02.12 по 09.12.21 відбуваються XXIII Юнацький чемпіонат світу зі стриків у воду. Як пишуть у Національній федерації зі стрибків у воду студент кафедри ФКтаС Данило Коновалов став чемпіоном світу зі стрибків у воду з 3-метрового трампліну серед вікової групи «А». Тренують спортсмена Валентина Вепрік та Олена Безрукова. Це перша нагорода України на…Continue reading Данило Коновалов — чемпіон світу зі стрибків у воду з 3-метрового трампліну

Битва факультетів університету В.О.Сухомлинського

«Битва факультетів» – це змагання між факультетами, яке щорічно в грудні проводить Студентська рада МНУ ім.В.О.Сухомлинського, за звання найкращого факультету року. Конкурс проводиться з 2015 року і складається з трьох етапів: інтелектуального, спортивного та творчого.

Тиждень протидії насиллю!!!

Компанія «16 днів проти насильства» проводиться щорічно з 25 листопада до 10 грудня з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту. Студенти 413 групи разом зі старшим викладачем кафедри Войчун О.В. відвідали захід 02 грудня на «8 причалі»