Вітаємо!

Студенти факультету фізичної культури та спорту Рульов Антон та Шелестюк Діана, які є членами збірної команди миколаївської області, прийняли участь у відкритому Кубку України, де посіли почесне III місце (мікс, синхрон, трамплін 3м).

Чемпіонат з легкої атлетики серед студентів факультету фізичної культури та спорту

18-19 квітня в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбувся Чемпіонат з легкої атлетики серед студентів. Змагання проходили на Центральному міському стадіоні. З вітальним словом на урочистому параді до учасників звернувся декан факультету фізичної культури та спорту Жигадло Г. Б., побажав учасникам показати гідний результат та успіхів у змаганнях. За результатами цікавої та напруженої…Continue reading Чемпіонат з легкої атлетики серед студентів факультету фізичної культури та спорту

17.04.2018р. в навчальному корпусі №12 пройшли відкриті змагання з кросфіту на першість факультету.

Прийняли участь студенти факультету фізичної культури та спорту, 9 команд: Збірна 113 групи Збірна 143 групи Збірна 133 групи Збірна 233 групи Збірна II курсу Збірна III курсу Збірна 413 групи Збірна 443 групи Збірна 423 групи В тяжкій боротьбі призові місця зайняли найсильніші команди: I місце – збірна команда  II курсу.      …Continue reading 17.04.2018р. в навчальному корпусі №12 пройшли відкриті змагання з кросфіту на першість факультету.

ТИ МАЄШ ПРАВО НА ОСВІТУ БЕЗ КОРУПЦІЇ

На факультеті фізичної культури та спорту заступником  по роботі зі студентами Адаменко О.О. було організовано комплекс заходів щодо попередження та протидії корупції у вищих навчальних закладах, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право». 16 квітня було проведено  лекцію  студентам I курсу на тему: «Ти маєш право на освіту без корупції» та  правововий тренінг для…Continue reading ТИ МАЄШ ПРАВО НА ОСВІТУ БЕЗ КОРУПЦІЇ

XІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»

  ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА МАГІСТРАНТИ ! Інформуємо Вас про те, що 18-19 травня 2018 року в Миколаївському національному університеті  імені В.О.Сухомлинського відбудеться   XІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді» Наукові напрямки конференції: 1. Сучасний стан і перспективи формування здоров’я студентської молоді. 2. Туризм як фактор оздоровлення студентів і перспективи його розвитку в Україні. 3. Фізичне виховання як…Continue reading XІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»

Підведення підсумків змагання з настільного тенісу.

27.03.2018 р. відбулись університетські змагання з тенісу, в яких прийняли участь 7 команд: I місце — Механіко математичний факультет.  II місце — Навчально-науковий інститут історії, політології та права. III місце — Факультет педагогіки та психології. IV місце — Факультет економіки. V місце — Факультет фізичної культури та спорту (команда 1). VI місце — Факультет фізичної…Continue reading Підведення підсумків змагання з настільного тенісу.

Стоп суїцид!

2 квітня на факультеті фізичної культури та спорту для студентів 3-го курсу, заступником декана по роботі зі студентами Адаменко О.О. було організовано і проведено захід «Стоп суїцид!» Метою заходу було: розкрити основні поняття, концепції та типологію суїцидальної поведінки; поглибити знання про психологічні особливості підлітків схильних до суїциду; запропонувати виховні і навчальні заходи щодо профілактики суїциду…Continue reading Стоп суїцид!

Урочисте покладання квітів

28 березня, з нагоди 74-ї річниці визволення міста Миколаєва від фашистських загарбників, біля меморіального комплексу на честь 68-ми десантників-ольшанців,  студенти разом з викладачами факультету фізичної культури та спорту брали участь в урочистому покладанні квітів.