II Козацькі ігри

17 жовтня в МНУ ім.В.О.Сухомлинського відбулись II Козацькі ігри, присвячені Дню українського козацтва (14 жовтня). У змаганнях брали участь студенти факультету фізичної культури та спорту, педагогіки та психології, воїни-ветерани АТО та громадська організація. Козаки боролись за призові місця на ножах, саблях, в перетягуванні підкови та інших цікавих козацьких забав. Команда факультету фізичної культури та спорту…Continue reading II Козацькі ігри

День козацтва

12 жовтня 2017 року викладачами кафедри ТМФК Борецькою Н.О. та Литвиненко О.М. було організовано й проведено змагання «Козацькі розваги» для студентів 2-го та 3-го курсу. Перемогу здобули студенти 313 групи.

Оголошення!

На нашому факультеті з 09-13.10.17 будуть проводитись змагання з волейболу. Участь можуть брати всі групи факультету. Для участі треба паодати заявку з дозволом лікаря. А також в пятницю (06.10.17) о 12:00 прийти на жеребкування.

Змагання з міні футболу

На нашому факультеті з 11-15.09.17 було проведено змагання на першість факультету присвячених до «Дня університету» з міні футболу. У змагання прийняли участь студенти 1-3 курсів факультету фізичної культури та спорту. Переможцями цього змагання була 213 група(фото 1).

День спорту

20 вересня 2017 року студенти факультету фізичної культури та спорту з адміністрацією факультету та іншими студентами навчальних закладів міста Миколаєва брали участь у святкуванні Міжнародного дня спорту, на якому був присутній начальник управління фізичної культури та спорту миколаївської області при міністерстві освіти України Кулішов О.Ю. Олександр Юрійович привітав наших студентів зі святом, відзначив Колодія Олега,…Continue reading День спорту