Привітання з Днем Вишиванки!!!

20.05.2021 Україна святкую “День вишиванки”  Прийміть щирі вітання від студентки спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Прилуцької Юлії – голови студенської ради факультету фізичної культури та спорту: “Вітаю з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаю укріплення української…Continue reading Привітання з Днем Вишиванки!!!

Участь студентів кафедри ТМФК у XV Всеукраїнській науково-практичній конференції

Студенти кафедри залучні до участі у виконанні НДДКР за темою наукового дослідження “Удосконалення спортивно-масової роботи у закладах загальної середньої освіти” (керівник теми ст.викладач кафедри Борецька Н.О.). На Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію були наданні статті студентів: Пупкова Тетяна – студентка VI курсу освітнього ступеня “Магістр”, з темою “Особливості планування спортивно-масової роботи учнів у закладах загальної середньої освіти”,…Continue reading Участь студентів кафедри ТМФК у XV Всеукраїнській науково-практичній конференції

Реєстрація вступників для здобуття ступеня магістра на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ)!

Увага, випускники! Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація на ЄВІ розпочнеться  в період з 11 травня до 18.00 години 03 червня 2021 року. Перелік документів для реєстрації на ЄВІ: • документ, що посвідчує особу та громадянство та його копія; • облікова картка платника податків; • диплом ОС «бакалавр» або ОКР «спеціаліст» або ОС «магістр» або довідка про…Continue reading Реєстрація вступників для здобуття ступеня магістра на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ)!