Студенти факультету фізичної культури та спорту Науменко Григорій, Манжелій Дмитро та Сиротюк Дмитро стали бронзовими призерами Чемпіонату України зі спортивної акробатики серед дорослих у динамічній вправі та у багатоборстві.
Участь студентів – спортсменів
факультету фізичної культури та спорту
МНУ ім. В.О.Сухомлинського
у змаганнях
за IIсем. 2015-2016 н.р.
№ | Прізвище студента | Група | Вид спорту та вид змагань | Місце | Місце проведення | Розряд | ||||||
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ |
||||||||||||
1 | Хлюстін Анатолій | 313 | Чемпіонат України з боротьби сумо | ІІ місце | Львів | МС | ||||||
2 | Євдокимов Сергій | 123 | Кубок України серед дорослих | ІІ місце | м Дніпро | КМС | ||||||
3 | Мухіна Ольга
|
123 — СК | з греблі академічної
в четвірці парній на Кубку України серед дорослих |
ІІ місце
ІІІ місце |
м Дніпро | КМС | ||||||
4 | Шкурко Дмитро
|
123 | Чемпіонат України з греблі академічної
Чемпіонат України з греблі академічної |
ІІ місце
четвірка І місце |
м Київ
Дніпро |
МС | ||||||
МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ |
||||||||||||
1 | Науменко Григорій | 213 | Міжнародний турнір серед 8 команд світу зі спортивної акробатики | ІІ місце | м. Варшава (Польща) | КМС | ||||||
2 | Сиротюк Дмитро | 313 | Міжнародний турнір серед 8 команд світу зі спортивної акробатики | ІІ місце | м. Варшава (Польща) | КМС | ||||||
3 | Манжелій Дмитро | 613 | Міжнародний турнір серед 8 команд світу | ІІ місце | Варщава | КМС | ||||||
За 2016-2017н.р. |
||||||||||||
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ |
||||||||||||
1 | Євдокимов Сергій | 123 | Чемпіонат України з греблі академічної | І місце | м Київ | КМС | ||||||
2 | Бугрименко Віталій
|
123 | Чемпіонат України з греблі академічної
Командний Чемпіонат України з греблі академічної |
ІІІ місце двійка
ІІІ місце двійка |
м Київ
м Київ |
КМС | ||||||
3 | Хлюстін Анатолій | 313 | Кубок України з сумо | ІІІ місце | Будапешт | МС | ||||||
4 | Жабський Олексій | 513 | Чемпіонат України з боротьби
УІІІ літня універсіада України серед студентів ВНЗ |
ІІІ місце
ІІІ місце |
Миколаїв |
МС МК | ||||||
5 | Резецький Сергій | 513 | Кубок України змішані єдиноборства | ІІІ місце | МС | |||||||
6 | Дубова Ірина | 213 | Чемпіонат України (марафон 26 км) | ІІІ місце | Вінниця | |||||||
7 | Кисса Сергій | 613 | Чемпіонат України | ІІІ місце | КМС | |||||||
8 | Вайло Альона | 133 | Чемпіонат України з гирьового спорту | ІІ місце | Київ | КМС | ||||||
9 | Колесник Анастасія | 143 | Призерка Чемпіонату України з вітрильного спорту | ІІІ місце | Київ | КМС | ||||||
10 | Клишкіна Анастасія | 323 | Чемпіонат України з плавання | ІІІ місце | Дніпро | КМС | ||||||
11 | Галіба Валентина | 313 | Чемпіонат України зі спортивного туризму | І місце | Вінниця | КМС | ||||||
12 | Храпко Микола | 613 | ХІІІ літня Універсіада України з л/а | ІІІ місце | Миколаїв | |||||||
13 | Колесник Юлія | 123 — СК | Чемпіонат України гребля на байдарках і каное | І місце | МС | |||||||
14 | Рульов Антон | 113 | Чемпіонат України зі стрибків у воду | ІІ місце | КМС | |||||||
15 | Березовський В’ячеслав | 143 | Призер Дністровської регати з академічного веслування | КМС | ||||||||
16 | Шелестюк Діана | 333 | Чемпіонка України зі стрибків у воду | МС | ||||||||
17 | Богатюк Юлія | 343 | Ліга України з баскетболу | призер | КМС | |||||||
18 | Бонар Лілія | 133 | Чемпіонат України з гандболу | призер | КМС | |||||||
19 | Барський Владислав | 323 | Чемпіонат України з футболу | призер | КМС | |||||||
20 | Ніколаєв Євген | 433 | Чемпіонат України гребля на байдарках і каное | ІІ місце | МС | |||||||
21 | Гусейнов Руслан | 123 — СК | Чемпіонат України гребля на байдарках і каное | призер | МС | |||||||
22 | Огар Руслан | 443 | Чемпіонат України з гирьового спорту | призер | КМС | |||||||
23 | Штанько Вадим | 413 | Чемпіонат України з футболу | аматорська ліга | КМС | |||||||
МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ |
||||||||||||
1 | Хлюстін Анатолій | 313 | Міжнародний турнір з сумо
Чемпіонат Європи Чемпіонат Європи з сумо |
ІІ місце
ІІІ місце ІІІ місце I місце |
Львів
Львів Будапешт |
МС | ||||||
2 | Науменко Григорій | 213 | Міжнародний турнір «Зірки над Бугом» (серед 6 країн світу : Португалія, Польща, Ізраїль, Молдова, Україна, Білорусь) | ІІІ місце | Вінниця | КМС | ||||||
3 | Сиротюк Дмитро | 313 | Міжнародний турнір «Зірки над Бугом» (серед 6 країн світу : Португалія, Польща, Ізраїль, Молдова, Україна, Білорусь) | ІІІ місце | Вінниця | КМС | ||||||
4 | Манжелій Дмитро | 613 | Міжнародний турнір «Зірки над Бугом» (серед 6 країн світу : Португалія, Польща, Ізраїль, Молдова, Україна, Білорусь) |
ІІІ місце |
Вінниця |
КМС | ||||||
5 | Журба Владислав | 243 | Чемпіонат Європи з боротьби сумо серед юнаків | ІІ місце | Білорусь | МС | ||||||
6 | Колодій Олег | 313 | Призер Чемпіонату Європи зі стрибків у воду | МС МК | ||||||||
7 | Кухарик Олег | 123 — СК | Чемпіонат Європи | І місце | МС | |||||||
8 | Бизу Борислав | 243 | Переможець Кубку світу з каное | МС МК | ||||||||
9 | Рошка Діана | 123 — СК | Міжнародна регата «Янтарні весла з академічного веслування | І місце | Латвія | КМС | ||||||
10 | Шелестюк Діана | 333 | Чемпіонат Європи зі стрибків у воду | призер | МС | |||||||
11 | Колодій Олег | 313 | Призер Чемпіонату Європи зі стрибків у воду | МС МК | ||||||||
12 | Фролов Василь | 413 | Міжнародний турнір Ксенофонтова з акробатики | І місце | МС | |||||||
13 | Шаповал Андрій | 433 | Чемпіонат Європи з гребля на байдарках і каное | ІІ місце | Словакія | МС | ||||||
За 2017-2018н.р. |
||||||||||||
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ |
||||||||||||
1 | Науменко Григорій | 313 | Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих у багатоборстві
Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих у динамічній вправі |
ІІІ місце
ІІІ місце |
Вінниця
Вінниця |
МС | ||||||
2 | Манжелій Дмитро | 713 | Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих у багатоборстві
Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих у динамічній вправі |
ІІІ місце
ІІІ місце |
Вінниця
Вінниця |
МС | ||||||
3 | Сиротюк Дмитро | 413 | Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих у багатоборстві
Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих у динамічній вправі |
ІІІ місце
ІІІ місце |
Вінниця
Вінниця |
МС | ||||||
4 | Чабанов Владислав | 233 | Чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів
Чемпіонат України с бойового самбо серед юніорів |
ІІІ місце
ІІІ місце |
м.Харків
м.Харків |
|||||||
5 | Хлюстін Анатолій | 413 | Чемпіонат України з боротьби сумо
|
І,ІІ,ІІІ,ІІІ місце
|
м.Харків
|
МС мк | ||||||
6 | Шевченко Кирило | 133 | Відкриті Всеукраїнські змагання – Кубок П.П.Шмідта
Чемпіонат України з вітрильного спорту в не олімпійських номерах програми |
ІІІ місце
ІІІ місце |
Миколаїв
Миколаїв |
|||||||
7 | Ващенко Владислав | 133 | Відкриті Всеукраїнські змагання – Кубок П.П.Шмідта
Чемпіонат України з вітрильного спорту в не олімпійських номерах програми |
І місце
І місце
|
Миколаїв
Миколаїв |
|||||||
8 | Коваль Сергій | 113 | Відкриті Всеукраїнські змагання – Кубок П.П.Шмідта
Чемпіонат України з вітрильного спорту в не олімпійських номерах програми |
І місце
І місце
|
Миколаїв
Миколаїв |
|||||||
9 | Крикливенко Віталій | 223-ск | Чемпіонат України з академічного веслування | ІІ місце | Київ | КМС | ||||||
10 | Березовський В`ячеслав | 243 | Відкритий чемпіонат України серед юніорів з веслування академічного(клас човна 8+)
Чемпіонат України серед молоді до 23 років з веслування академічного Відкритий чемпіонат України серед юніорів з веслування академічного(клас човна 4-) |
І місце
ІІІ місце
І місце |
Київ
Київ Київ |
КМС | ||||||
11 | Рошка Діана | 223-ск | Чемпіонат України з веслування академічного | ІІІ місце | Київ | |||||||
12 | Рульов Антон | 213 | Чемпіонат України зі стрибків у воду серед молоді
Командний чемпіонат України зі стрибків у воду |
І,ІІ,ІІІ, ІІІ, ІІІ місце
II,III місце |
м.Запоріжжя
м.Київ |
МС | ||||||
13 | Сиратюк Дмитро | 413 | Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих у багатоборстві | 3 | м.Винниця | |||||||
14 | Науменко Григорій | 313 | Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих у багатоборстві | 3 | м.Винниця | |||||||
15 | Манжелій Дмитро | 713 | Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих у багатоборстві | 3 | м.Винниця | |||||||
16 | Чабанов Владислав | 233 | Чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів | 3 | м.Харків | |||||||
17 | Хлюстін Анатолій | 413 | Чемпіонат України з боротьби самбо | 2 | м. Луцьк | |||||||
18 | Рульов Анатолій | 213 | Кубок України зі стрибків у воду | 3 | м.Київ | |||||||
19 | Шелестюк Діана | 433 | Кубок України зі стрибків у воду
Командний Чемпіонат України зі стрибків у воду |
3
ІІ, ІІ, ІІ місце
|
м.Київ
м.Київ |
МС мк | ||||||
20 | Хлюстін Анатолій | 413 | Відкритий турнір з боротьби сумо | 2 | м.Гола Пристань | |||||||
21 | Мірошніченко Дмитро | 113 | Всеукраїнський турнір з спортивної акробатики | 3 | м.Миколаїв | |||||||
22 | Кухарик Олег
|
223-ск | Кубок України з веслування на байдарках і каное
|
1
1 1 |
м.Дніпро
м.Дніпро м.Дніпро |
МС | ||||||
23 | Колеснік Юлія
|
223-ск | Кубок України з веслування на байдарках і каное
Кубок України з веслування на байдарках і каное Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное |
1
1 2 1 |
м.Дніпро
м.Дніпро м.Дніпро м.Дніпро |
МС | ||||||
24 | Кукліновська Людмила
|
223-ск | Кубок України з веслування на байдарках і каное
Кубок України з веслування на байдарках і каное Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное |
2
2
1
1
3 |
м.Дніпро
м.Дніпро м.Дніпро м.Дніпро м.Дніпро |
МС | ||||||
25 | Коваль Сергій | 133 | Всеукраїнські змагання з вітрильного спорту | 1 | м.Київ | КМС | ||||||
26 | Рябокінь Лілія | 223 | Кубок України з гандболу | 3 | МС | |||||||
27 | Дубова Ірина | 313 | Чемпіонат України з вітрильного спорту | 2 | м.Вінниця | КМС | ||||||
28 | Євдокимов Сергій | 223-ск | Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное | 1 | м.Київ | МС | ||||||
29 | Тімченко Ольга | 713 | Кубок України з кікбоксингу | ІІ місце
|
Одеса | |||||||
30 | Колодій Олег | 413 | Чемпіонат України зі стрибків у воду
— Трамплін 3м — Особистий чемпіонат |
I місце I місце |
Київ | |||||||
МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ |
||||||||||||
1 | Хлюстін Анатолій | 413 | Чемпіонат Європи з боротьби сумо
Кубок Європи з боротьби сумо Чемпіонат Європи з сумо(січень2018) Кубок Європи з боротьби сумо Міжнародний турнір з боротьби сумо Чемпіонат Європи |
ІІ,ІІІ місце
ІІІ місце ІІІ місце ІІІ місце I місце ІІІ місце I місце |
м.Тбілісі
м.Кротошин Будапешт |
МС мк | ||||||
2 | Васильєв Олександр | 213 | Чемпіонат світу з драгонболлу:
1. 28.07.2017 (2000м) 2. 29.07.2017(200м) 3. 30.07.2017 |
І, ІІ, ІІІ місце ІІІ місце І, ІІ місце |
Франція
|
МС | ||||||
3 | Колодій Олег | 413 | Чемпіонат світу зі стрибків у воду
Чемпіонат Європи Всесвітня універсіада серед студентів Кубок Світу Світова серія Світова серія Чемпіонат Європи |
ІІІ місце
ІV місце ІІ місце ІІІ місце ІІІ місце I місце |
м.Будапешт
Тайвань м.Ухань м.Казань м.Пекін Великобритания |
МС МК | ||||||
4 | Тімченко Ольга Василівна | 713 | Кубок Європи з кікбоксингу | I місце | Одеса | МС | ||||||
5 | Шелестюк Діана
|
433 | Міжнародний турнір з стрибків у воду
|
ІІ місце | м.Калгарі
|
МС мк | ||||||
6 | Кухарик Олег
|
223-ск | Чемпіонат Європи
Чемпіонат Європи серед молоді К1(500м) Чемпіонеат Європи серед дорослих К1(500м) Чемпіонат Європи серед молоді до 23р. — К1(500м) — К1(1000м) Чемпіонат світу серед молоді — К1 (500м) — К4 (500м) |
ІІ місце
I місце ІІ місце I місце ІІ місце
I місце ІІІ місце |
Сербія
Румунія Угорщина Італія
Борлгарія |
МС мк | ||||||
7 | Колеснік Юлія | 223-ск | Чемпіонат Європи серед молоді до 23р., К1(1000м) | ІІІ місце
|
Румунія | МС мк | ||||||
2018-2019 н.р. |
||||||||||||
Всеукраїнські змагання |
||||||||||||
1 | Кухарик Олег | 513 | Чемпіонат України з веслування на б\к
— К1 (500м) — К1 (1000м) — К4 (500м) |
I місце I місце I місце |
Дніпро | МС мк | ||||||
2 | Кукліновська Людмила | 513 | Чемпіонат України з веслування на б\к
— К2 (500м) — К2 (200м) |
I місце II місце |
Дніпро | МС мк | ||||||
3 | Євдокимов Сргій | 513 | Чемпіонат України серед молоді (вісімка) | I місце | Київ | МС | ||||||
Сидорук Олександр | 223-ск | Чемпіонат України серед молоді (вісімка) | I місце | Київ | МС | |||||||
Міжнародні змагання |
||||||||||||
1 | Шевченко Кирило | 233 | Чемпіонат Європи (01-04.08.2018р) | III місце | Стамбул (Турція) | МС | ||||||
2 | Ващенко Владислав | 233 | Чемпіонат Європи (01-04.08.2018р) | III місце | Стамбул (Турція) | МС | ||||||
3 | Євдокимов Сергій | 513 | Чемпіонат Європи з веслування академічного (до 23р)- вісімка 2000м (олімп. дистанція) | III місце | М.Брест (Білорусь) | МС | ||||||
4 | Сидорук Олександр | 223-ск | Чемпіонат Європи з веслування академічного (до 23р)- вісімка 2000м (олімп. дистанція) | III місце | М.Брест (Білорусь) | МС | ||||||