Спортивна робота

 

 

  Участь

студентів спортсменів

  факультету фізичної культури та спорту

Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського

 у змаганнях

за 2016 рік

Прізвище студента Група Вид спорту та вид змагань Яке місце посів Місце проведення Розряд
1 Журба Владислав

 

243 Чемпіонат Європи з боротьби сумо  серед юнаків

Чемпіонат Європи    (січень 2017 )

ІІ місце

ІІІ місце

Білорусь

Будапешт

МС
2 Науменко Григорій 213 Міжнародний турнір  серед 8 команд світу зі спортивної акробатики

Міжнародний турнір «Зірки над Бугом» (серед 6 країн світу : Португалія, Польща, Ізраїль, Молдова, Україна, Білорусь)

ІІ місце

 

ІІІ місце

м. Варшава (Польща)

 

Вінниця

КМС
3 Сиротюк Дмитро 313 Міжнародний турнір серед 8 команд світу зі спортивної акробатики

Міжнародний турнір «Зірки над Бугом» (серед 6 країн світу : Португалія, Польща, Ізраїль, Молдова, Україна, Білорусь)

ІІ місце

 

ІІІ місце

м. Варшава (Польща)

Вінниця

КМС
4 Євдокимов Сергій

 

123 Чемпіонат України з греблі академічної

Кубок України серед дорослих

І місце

ІІ місце

м Київ

м Дніпро

КМС
5 Мухіна Ольга

 

123 — СК з греблі академічної

в четвірці парній на Кубку України серед дорослих

ІІ місце

ІІІ місце

м Дніпро КМС
6 Бугрименко Віталій

 

123 Чемпіонат України з греблі академічної

 

Командний Чемпіонат України з греблі академічної

ІІІ місце двійка

ІІІ місце двійка

м Київ

м Київ

КМС
7 Шкурко Дмитро

 

123 Чемпіонат України з греблі академічної

Чемпіонат України з греблі академічної

ІІ місце

четвірка І місце

м Київ

Дніпро

МС
8 Хлюстін  Анатолій 313 —         Чемпіонат України з боротьби сумо

—         Міжнародний турнір з сумо

—         Чемпіонат Європи  (січень 2017)

ІІ місце

 

ІІІ місце

 

ІІІ місце

Львів

Львів

Будапешт

МС
9 Жабський Олексій 513 —         Чемпіонат України з боротьби

—         УІІІ літня універсіада України серед студентів ВНЗ

ІІІ місце

 

ІІІ місце

 

Миколаїв

МС МК
10 Резецький Сергій 513 —         Кубок України  змішані єдиноборства ІІІ місце   МС
11 Слободський Юрій 513 —         Міжнародний турнір «Рибалка» з важкої атлетики    Чемпіонат України  

ІV місце

  КМС
12 Васильєв Олександр 113 —         гребля на байдарках і каное V місце   КМС
13 Рульов  Антон 113 —         Чемпіонат України зі стрибків у воду ІІ місце   КМС
14 Березовський В’ячеслав 143 —         Призер  Дністровської регати з академічного веслування     КМС
15 Бизу Борислав 243 —         Переможець Кубку світу з каное     МС  МК
16 Колесник  Юлія 123 — СК —         Чемпіонат України  гребля на байдарках і каное І місце   МС
17 Рошка  Діана 123 — СК —         Міжнародна регата  «Янтарні весла  з академічного веслування І місце Латвія КМС
18 Гусейнов  Руслан 123 — СК —         Чемпіонат України    гребля на байдарках і каное призер   МС
19 Єльников  Владислав 123 — СК —         Чемпіонат України   з важкої атлетики VІІІ місце   КМС
20 Шелестюк Діана 333 —         Чемпіонка України, Призер Європейських Олімпійських ігор, Чемпіонату Європи  зі стрибків у воду     МС
21 Колодій  Олег 313 —         Призер Чемпіонату Європи  зі стрибків у воду     МС МК
22 Богатюк Юлія 343 —         Ліга України   з баскетболу     КМС
23 Фролов Василь 413 —         Міжнародний турнір Ксенофонтова  з акробатики

—         бронзовий призер Чемпіонату Європи

І місце   МС
24 Бонар Лілія 133 —         Чемпіонат України з  гандболу     КМС
25 Барський  Владислав 323      Чемпіонат України  з футболу     КМС
26 Ніколаєв Євген 433 Чемпіонат України  гребля на байдарках і каное ІІ місце   МС
27 Шаповал Андрій 433 Чемпіонат  Європи з гребля на байдарках і каное ІІ місце Словакія МС
28 Манжелій  Дмитро 613 Чемпіонат України , Чемпіонат Європи, Світу зі спортивної акробатики

Міжнародний турнір серед 8 команд світу

 Міжнародний турнір «Зірки над Бугом» (серед 6 країн світу : Португалія, Польща, Ізраїль, Молдова, Україна, Білорусь)

 

 

 

ІІ місце

 

ІІІ місце

 

Варщава

 

Вінниця

КМС
29 Штанько Вадим 413 Чемпіонат України з футболу аматорська ліга   КМС
30 Кухарик Олег 123 — СК Чемпіонат  Європи І місце   МС
31 Дубова Ірина 213 Чемпіонат  України )марафон 26 км) ІІІ місце Вінниця  
32 Кисса Сергій 613 Чемпіонат України ІІІ місце   КМС
33 Вайло Альона 133 Чемпіонат України  з гирьового спорту ІІ місце Київ КМС
34 Огар Руслан 443 Чемпіонат України  з гирьового спорту     КМС
35 Колесник Анастасія 143 Призерка Чемпіонату України з вітрильного спорту ІІІ місце Київ КМС
36 Клишкіна Анастасія 323 Чемпіонат України з  плавання ІІІ місце Дніпро КМС
37 Галіба Валентина 313 Чемпіонат  України  зі спортивного туризму І місце Вінниця КМС
38 Мустафін Руслан 313 Чемпіонат Миколаївської області ІІ місце Миколаїв КМС
39 Храпко Микола 613 ХІІІ літня Універсіада України з л/а ІІІ місце Миколаїв  
За 2017 рік
1 Шевченко Кирило 133 Відкриті Всеукраїнські змагання – Кубок П.П.Шмідта

Чемпіонат України з вітрильного спорту в не олімпійських номерах програми

ІІІ місце

 

 

ІІІ місце

Миколаїв

 

Миколаїв

 
2 Ващенко Владислав 133 Відкриті Всеукраїнські змагання – Кубок П.П.Шмідта

Чемпіонат України з вітрильного спорту в не олімпійських номерах програми

І місце

 

 

І місце

 

Миколаїв

 

Миколаїв

 
3 Коваль Сергій 113 Відкриті Всеукраїнські змагання – Кубок П.П.Шмідта

Чемпіонат України з вітрильного спорту в не олімпійських номерах програми

І місце

 

 

І місце

 

Миколаїв

 

Миколаїв

 
4 Крикливенко Віталій 223-ск Чемпіонат України з академічного веслування ІІ місце Київ КМС
5 Березовський В`ячеслав 243 Відкритий чемпіонат України серед юніорів з веслування академічного(клас човна 8+)

Чемпіонат України серед молоді до 23 років з веслування академічного

Відкритий чемпіонат України серед юніорів з веслування академічного(клас човна 4-)

І місце

 

 

ІІІ місце

 

 

І місце

Київ

 

Київ

Київ

КМС
6 Васильєв Олександр 213 Чемпіонат світу з драгонболлу:

1.     28.07.2017 (2000м)

2.     29.07.2017(200м)

3.     30.07.2017

 

І, ІІ, ІІІ місце

ІІІ місце

І, ІІ місце

Франція

 

МС
7 Колодій Олег 413 Чемпіонат світу зі стрибків у воду

Всесвітня універсіада серед студентів

ІІІ місце

 

ІV місце

м.Будапешт

Тайвань

МС МК
8 Хлюстін Анатолій 413 Чемпіонат України з боротьби сумо

Чемпіонат Європи з боротьби сумо

Кубок Європи з боротьби сумо

І,ІІ,ІІІ,ІІІ місце

ІІ,ІІІ місце

ІІІ місце

м.Харків

м.Тбілісі

м.Кротошин

МС
 9  Рошка Діана    Чемпіонат України з веслування академічного    ІІІ місце    Київ    

 

Декан    факультету                                                        Г.Б.Жигадло

Голова студ. ради                                                            А.С.Москаленко