Участь студентів кафедри ТМФК у XV Всеукраїнській науково-практичній конференції

Студенти кафедри залучні до участі у виконанні НДДКР за темою наукового дослідження “Удосконалення спортивно-масової роботи у закладах загальної середньої освіти” (керівник теми ст.викладач кафедри Борецька Н.О.).

На Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію були наданні статті студентів:

• Пупкова Тетяна – студентка VI курсу освітнього ступеня “Магістр”, з темою “Особливості планування спортивно-масової роботи учнів у закладах загальної середньої освіти”, науковий керівник ст.викладач кафедри Борецька Н.О.
  • Остаф Анастасія – студентка IV курсу освітнього ступеня “Бакалавр” з темою “Збільшення рухового режиму учнів середньої школи за рахунок спортивно-масової роботи” науковий керівник ст.викладач кафедри Борецька Н.О.
  • Прилуцька Юлія – студентка IІІ курсу освітнього ступеня “Бакалавр” з темою “Домашнє завдання з фізичної культури у закладах загальної середньої освіти”, науковий керівник ст.викладач кафедри Борецька Н.О.
  • Коваль Ірина- студентка IV курсу освітнього ступеня “Бакалавр” з темою “Сутність професійної підготовки учителів фізичної культури до організації та проведення спортивно-масової роботи в закладах загальної середньої освіти”, науковий керівник ст.викладач кафедри Борецька Н.О. та викладач Молотильнікова В.С.