Обласний профорієнтаційний турнір з міні-футболу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл

10 квітня 2018 року на базі факультету фізичної культури і спорту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбувся обласний профорієнтаційний турнір з міні-футболу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У змаганнях взяли участь 6 команд:

Спеціалізована дитяча юнацька школа олімпійського резерву «Миколаїв», м. Миколаїв

Спеціалізована дитяча юнацька школа олімпійського резерву «Торпедо», м. Миколаїв

Дитяча юнацька спортивна школа №3 відділення футболу

Дитяча юнацька спортивна школа Миколаївської області, село Радсад

Дитяча юнацька спортивна школа Корабельного району, м. Миколаїв

Університетська збірна з міні-футболу

Учасники відкрили змагання урочистим шикуванням на чолі з головним суддею змагань викладачем факультету фізичної культури і спорту Богатирем В. Капітани команд підняли Державний прапор.

З вітальним словом та побажанням чесної та достойної боротьби до учасників звернулися:

Ситченко А. Л. – проректор з науково-педагогічної роботи Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського;

Жигадло Г. Б. – декан факультету фізичної культури і спорту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського;

Тупєєв Ю. В. – завідувач кафедри спорту факультету фізичної культури і спорту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Із початком змагань та побажаннями перемоги сильнішим звернулися до учасників почесні гості:

Високос В. – чемпіон світу з футболу серед юніорів 1987 року, майстер спорту міжнародного класу;

Шиманець М. – директор спеціалізованої дитячої спортивної школи Миколаївської області, випускник факультету фізичної культури і спорту.

Усі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку та показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. За підсумками змагань маємо такі результати:

І місце посіла команда ДСЮШ №5, м. Миколаїв

ІІ місце посіла команда ДСЮШ Миколаївської області, село Радсад

ІІІ місце посіла команда ДСЮШ №3, м. Миколаїв

Дякуємо учасникам за цікаву боротьбу та чекаємо побачити юних спортсменів вже у лавах студентів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.