«Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»

18-19 травня 2018 року на факультеті фізичної культури та спорту МНУ імені В.О.Сухомлинського була проведена XII Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді», присвячена 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського.

Конференція була організована кафедрою теорії та методики фізичної культури. Голова оргкомітету – доцент Гетманцев С.В.

В межах конференції працювало чотири секції:

1 секція:

«Сучасний стан та перспективи формування здоров’я студентської молоді»

Керівники: доктор філософії в галузі біології, доцент Гетманцев С.В., доктор філософії в галузі медицини, професор Богуш В.Л.

2 секція:

«Туризм як фактор оздоровлення студентів і перспективи його розвитку в Україні»

Керівники: доцент Тіхоміров А.І., викладач Усатюк Г.Ф.

3 секція:

«Фізичне виховання як пріоритетний фактор у формуванні здорового способу життя студентів»

Керівники: доктор філософії в галузі фізичного виховання та спорту, доцент Тупєєв Ю.В.,  доктор філософії в галузі фізичного виховання та спорту, доцент Бірюк С.В.

4 секція:

«Медико-біологічні та еколого-психологічні аспекти формування здоров’я і здорового способу життя у студентської молоді»

Керівники: доктор біологічних наук, професор Рожков І.М., доктор філософії в галузі біології Чумаченко О.Ю.

На конференції було представлено 75 доповідей з різних навчальних закладів України.

Всі бажаючі учасники отримали можливість виступити з доповідями, відповісти на запитання та прийняти участь в загальній дискусії по розглянутим питанням.

Конференція пройшла на досить високому науково-методичному рівні та визвала зацікавленість як у учасників конференції, так і у запрошених студентів. Кращі доповіді студентів були відзначені Почесними Грамотами Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.