Святкування 100-річчя В.О. Сухомлинського

На факультеті фізичної культури та спорту до святкування 100-річчя В.О.Сухомлинського було організовано заступником декана по роботі зі студентами Адаменко О.О. і проведено низку заходів. Зі студентами першого курсу лекцію «В.О.Сухомлинський і МНУ».

Другий курс взяв активну участь у конкурсі творчих та наукових робіт студентів «Філософсько-педагогічний феномен ідей В.О.Сухомлинського у контексті Нової української школи».  Дякуємо наступним студентам за участь і чекаємо на перемогу: Остаф Анастасії, Коваль Ірині, Суржко Андрію, Онофрійчук Яні, Проніну, Чабану.

Святковий тиждень розпочався ювілейним заходом «Серце віддане дітям. В.О.Сухомлинському 100 років.»  Кандидат педагогічних наук Адаменко О.О. розповіла студентам про віхи життя та педагогічні погляди видатного педагога, а також, завдяки перезентації, провела стежинами Павлиської школи. Завершальним етапом заходу став перегляд кінофільму, де студенти змогли побачити В.О.Сухомлинського.

На найкращих студентів і переможців конкурсу ще чекає незабутня подорож до Павлиша.