Сьогодні — студенти, завтра — вчителі!

Традиційно у вересні-жовтні, студенти 4 курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) проходять виробничу практику в основній і старшій школі закладів середньої освіти міста Миколаєва.

Базові школи для проведення  практики обираються так, щоб у ній був учитель-методист. Цього року такими школами стали:  ЗОШ № 12 (вчитель-методист Алєксєєва О.В.), № 20 (вчитель-методист Петрова В.П.), № 42 (вчитель-методист Сінченко В.В.),    № 51 (вчителі-методисти Масюта Є.І., Ткаченко Л.В.).

Виробнича практика  забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх вчителів з їх практичною діяльністю, сприяє формуванню творчого відношення майбутнього спеціаліста до педагогічної діяльності, відшліфовує фахові компетентності.

Студенти активно включилися в шкільне життя базових шкіл, особливо у проведення Олімпійського тижня – всеукраїнського спортивно-видовищного заходу, спрямованого на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.