Звітна конференція з виробничої практики студентів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)

Результати виробничої практики студентами 4 курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) були презентовані 23 жовтня 2019 року під час звітної конференції.
       Комісія у складі: завідувача кафедри теорії та методики фізичної культури Литвиненко О.М., керівників практики зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Борецької Н.О. та Лелеки В.М. заслухали звіти студентів.
     Студентські групи захищала творчі проекти і ділилися враженнями, вносили пропозиції та зауваження щодо організації й проведення практики у загальноосвітніх закладах м.Миколаєва №№ 12, 20, 42, 51.