День спорту

20 вересня 2017 року студенти факультету фізичної культури та спорту з адміністрацією факультету та іншими студентами навчальних закладів міста Миколаєва брали участь у святкуванні Міжнародного дня спорту, на якому був присутній начальник управління фізичної культури та спорту миколаївської області при міністерстві освіти України Кулішов О.Ю. Олександр Юрійович привітав наших студентів зі святом, відзначив Колодія Олега, який став бронзовим призером Чемпіонату Світу та срібним призером Чемпіонату Європи зі стрибків у воду. Студенти взяли участь у ритмічній фізкульт-хвилинці, найактивніші були нагороджені медалями. Після показових виступів представників учбових закладів та спортивних дитячих юнацьких шкіл відбувся дружній матч збірних команд з футболу між ЧНУ ім. Петра Могили та МНУ ім. В.О.Сухомлинського.