Академічна мобільність студентів

З 19.09.2021 до університету МНУ ім.В.О.Сухомлинського прибули студенти за програмою «Академічна мобільність студентів» від Ізмаїльського державного гуманітарного університету, а саме:

• Чернявський Олексій Миколайович – 3 курс
  • Парушев Максим Володимирович – 5 курс
  • Переверза Олександра Іллівна — 2 курс
  • Рибальченко Станіслав Віталійович – 2 курс
  • Нягу Дмитро Валерійович – 2 курс
  • Халяк Раїса Михайлівна – 3 курс

Навчання відбудеться з 20.09.21 по 24.09.21 за такими спеціальностями: 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична  культура і спорт.

Сьогодні студенти ознайомилися з університетом та завідувачем кафедри фізичної культури та спорту Лелекою Віталієм Миколайовичем за якою вони закріплені. Також, студенти матимуть можливість прийняти участь у проведені обласного фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів до Міжнародного дня студентського спорту який проходитиме 20.09.2021 року на стадіоні у парку «Перемоги».