Кафедра фізичної культури та спорту продовжує приймати студентів Ізмаїльського державного гуманітарного університету за програмою «Академічна мобільність студентів»

Заняття з освітньо-професійної програми Середня освіта (Фізична культура) та захист України продовжилися на базі кафедри військової підготовки з дисципліни «Теорія та методика викладання предмета «Захист України»» (вогнева підготовка, розбирання та збирання АК-74, призначення, бойові властивості та ТТХ зброї).

Ознайомилися з об’єктами навчально-матеріальної бази яка передбачає підготовку майбутніх вчителів з предмету «Захист України».

Під керівництвом доцента кафедри фізичної культури та спорту Лелеки Віталія Миколайовича активну участь приймали студенти 343 групи та студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету:

— Чернявський Олексій Миколайович;

— Нягу Дмитро Валерійович;

— Парушев Максим Володимирович.