1 вересня — День знань

Війна не в краде у студентів та викладачів свято!

1 вересня — це початок нового навчального року, важливий день в житті кожного учня, студента, вчителя та викладача.

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок.

Навчальний 2022-2023 рік розпочався з виховної години з різних тематик патріотичного виховання.

Кожен викладач підготував лекцію за власним сценарієм, орієнтуючись на студентів своєї групи, на їхні життєві історії. Адже батьки багатьох студентів та самі студенти зараз у  лавах ЗСУ, у багатьох роз’єднані сім’ї.

Куратори курсів та тематика проведеної лекції:

• Лелека Віталій Миколайович – тема: «Побратими-вчителі. Ветерани АТО»(3,4, курси «Фізична культура та захист України»).
  • Лісенчук Геннадій Анатолійович – тема: «Краса і велич символів держави» (6 курс)
  • Бичков Олександр Юрійович – тема: «Краю мій, моя ти Батьківщино!» (2 курс)
  • Ковальова Наталя Володимирівна– тема: «Краю мій, моя ти Батьківщино!»  (2 курс)
  • Молотильнікова Вера Срегіївна – тема: «У колі рідної сім’ї» (4 курс)
  • Войчун Олена Вікторівна – тема: «Патріотичне виховання в умовах сьогодення» (3 курс)
  • Ющишина Ганна Миколаївна – тема: «Від зернини до хлібини» (4 курс, хімія)
  • Кучер Олена Олександрівна – тема: «Від зернини до хлібини» (4 курс, хімія)
  • Цвях Ольга Олександрівна – запланувала лекцію на 19.09.22 – для 1 курсу

Завідувач кафедрою фізичної культури та спорту Лелека Віталій Миколайович побував на всіх лекціях та привітав студентську молодь.

Після кураторської години усі студенти кафедри фізичної культури були залучені до загально університетській лекції «Незламність поступу».

Дорогі студенти, викладачі кафедри фізичної культури та спорту вітають Вас з днем знань! Бажають Вам осягати нове і завойовувати непізнане. Нехай навчальний процес приносить радість і задоволення, корисність і якість. Бажаю вам великих перспектив і легкого пізнання. Розвивайтеся, прагнете, практикуйте, експериментуйте! Знання — ваша сила!

Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю! Вітаю з Днем знань! Перемоги нам всім та миру!