#olympicmyko2024

Відповідно до листа Комітету з фізичного виховання та спорту Миколаївського обласного відділення (філії) та відповідно до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів, спортивних змагань, з метою пропаганди здорового способу життя та олімпійського руху, активізації рухового режиму здобувачів освіти, кафедрою фізичної культури та спорту: Лісенчуком Г.А., Цвях О.О., Молотильніковою В.С., Бичковим О.Ю., завідувачем кафедри Лелекою В.М. та головою спортивного клубу Кубишкіним А.В. на базі Миколаївського національного університету були проведені змагання з різних видів спорту: футзал, дартс, стрітбол, волейбол, настільний теніс. Викладачі кафедри виступали організаторами, учасниками та суддями змагань.

В змаганнях приймали участь студенти всіх факультетів університету та відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж МНУ ім.В.О.Сухомлинського». Відбувалося все на стадіоні, розташованому в спортивному комплексі на вулиці Бузника 5.

За підсумками проведеного Олімпійського тижня з 30 вересня по 4 жовтня команди розподілили місця за всіма видами спорту.

Футзал:

Дартс:

1 місце — Фаховий коледж МНУ

2 місце — Педагогічний факультет

3 місце — Природничий факультет

Стрітбол

2 місце — Педагогічний факультет

3 місце — Фаховий коледж МНУ

Настільний теніс

3 місце — Педагогічний факультет

Змагання пройшли емоційно, студенти показали свою силу, спритність, витривалість. Всі учасники змагань залишилися веселими і задоволеними.
Дякуємо Збройним силам України за можливість навчатись, займатися фізичною культурою та спортом, радіти життю!