День па́м’яті та примирення!

День па́м’яті та примирення — пам’ятний день в Україні, який вшановують 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію заведено розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та…Continue reading День па́м’яті та примирення!

Бути учителем фізичної культури в сільській школі — означає бути не лише педагогом, а й вихователем, і тренером, і наставником.

Студентка 1 курсу заочної форми навчання Торбенко Анастасія. Уже 8 років я – учитель фізичної культури Кир’яківського ліцею з початковою школою та гімназією. А бути учителем фізичної культури в сільській школі — означає бути не лише педагогом, а й вихователем, і тренером, і наставником. Тож постійно шукаю «родзинки», щоб заохотити моїх вихованців не лише з…Continue reading Бути учителем фізичної культури в сільській школі — означає бути не лише педагогом, а й вихователем, і тренером, і наставником.

З 3 ПО 13 КВІТНЯ 2023 РОКУ ВІДБУВСЯ ЗАКЛЮЧНИЙ ІІ ЄТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧИТЕЛЬ РОКУ В НОМІНАЦІЇ «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

ЖУРІ ЗАХИСТ УКРАЇНИ 2023 Лелека Віталій Миколайович, в. о. голови журі Поліщук Віктор Миколайович, заступник голови журі Алексєйчук Євгенія Юріївна Бондар Валерій Іванович Дутчак Юрій Васильович Ігнатьєв Сергій Борисович Камінський Олександр Ігорович Тимощук Ігор Анатолійович КОНКУРСИ: ТЕСТУВАННЯ ПРАКТИЧНА РОБОТА МЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ МАЙСТЕР-КЛАС УРОК Наші студенти природничого факультету, кафедри фізичної культури та спорту2,3,4 курсів спеціальності 014…Continue reading З 3 ПО 13 КВІТНЯ 2023 РОКУ ВІДБУВСЯ ЗАКЛЮЧНИЙ ІІ ЄТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧИТЕЛЬ РОКУ В НОМІНАЦІЇ «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

Всесвітній день здоров’я !

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7-го квітня. Цей день відзначають з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Членство у ВООЗ мають 194 держави, які спільно працюють над зміцненням здоров’я своїх громадян.  Йдеться про реагування…Continue reading Всесвітній день здоров’я !

Миколаївський стрибун у воду Коновалов — дворазовий володар кубка України.

Студент МНУ ім.В.О.Сухомлинського, кафедри фізичної культури та спорту, Данило Коновалов, завоював дві золоті та срібну медалі на кубку України зі стрибків у воду. Він переміг на метровому та у синхроні на триметровому трамплінах. А ще має «срібло» в індивідуальних стрибках на триметровому трампліні. Це перший гучний успіх вихованця миколаївської школи стрибків у воду на «дорослому»…Continue reading Миколаївський стрибун у воду Коновалов — дворазовий володар кубка України.

Всеукраїнський марафон освітніх практик з фізичної культури.

07 по 09 березня 2023 року в онлайновому режимі відбувся Всеукраїнський марафон освітніх практик на тему: «Нова українська школа: реалізація варіативних модулів з ігрових видів спорту». Організаторами марафону є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active», ГО «ДжуніорЗ», МБФ…Continue reading Всеукраїнський марафон освітніх практик з фізичної культури.

Учитель року!

Наші викладачі у журі конкурсу «Учитель року – 2023» — Номінація «Захист України»! На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», наказу Міністерства освіти і науки України від 19 жовтня 2022 року № 930 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2023», відповідно до пункту 6,…Continue reading Учитель року!

Футбольне життя кафедри!

24 лютого 2022 року кардинально змінило футбольний шлях Миколаєва. За день до повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну ще відбувались матчі чемпіонату міста, але на наступний день увійшов до історії країни та майже 4 місяці призупинив розвиток футболу у кожному місці, зокрема у Миколаєві. Втім завдяки Збройним Силам України, українському народу та нашій незламності, місто-герой…Continue reading Футбольне життя кафедри!

22 січня День Соборності України

22 січня, український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності України Історичні події 22 січня 1919 року стали підґрунтям для відродження незалежної держави та утвердження національної ідеї. Саме з цього дня розпочалося становлення єдиної Української державності. І з кожним роком це свято набуває все більшого символізму, адже соборність – це не тільки спільна…Continue reading 22 січня День Соборності України

Геннадій Лисенчук отримав орден “Легенда українського футболу”

Колишнього тренера збірної України з футзалу Геннадія Лисенчука нагороджено орденом “Легенда українського футболу”. 75-річний функціонер очолював національні збірні з футзалу з 1994 по 2012 роки. На чолі синьо-жовтих Лисенчук став чемпіоном Європи (1998) та чемпіоном світу (1996) серед молодіжних команд. Також з головною збірною країни з футзалу Лисенчук брав участь на світових та європейських першостях. З українською командою…Continue reading Геннадій Лисенчук отримав орден “Легенда українського футболу”