22 січня День Соборності України

22 січня, український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності України Історичні події 22 січня 1919 року стали підґрунтям для відродження незалежної держави та утвердження національної ідеї. Саме з цього дня розпочалося становлення єдиної Української державності. І з кожним роком це свято набуває все більшого символізму, адже соборність – це не тільки спільна…Continue reading 22 січня День Соборності України

Геннадій Лисенчук отримав орден “Легенда українського футболу”

Колишнього тренера збірної України з футзалу Геннадія Лисенчука нагороджено орденом “Легенда українського футболу”. 75-річний функціонер очолював національні збірні з футзалу з 1994 по 2012 роки. На чолі синьо-жовтих Лисенчук став чемпіоном Європи (1998) та чемпіоном світу (1996) серед молодіжних команд. Також з головною збірною країни з футзалу Лисенчук брав участь на світових та європейських першостях. З українською командою…Continue reading Геннадій Лисенчук отримав орден “Легенда українського футболу”

6 грудня — День Збройних Сил України

6 грудня Україна святкує День Збройних Сил. Цього року дуже важливо подякувати тим, хто щодня захищає нашу рідну землю від ворогів. Воїне, лицарю славний,Ти зброю тримаєш в руках,Щоб на нашу країну-державуЗлий не позарився враг.Будь мужній і будь достойнийТи слави своїх батьків,Відважний вкраїнський воїне,Нащадку славних віків.

5 грудня -день волонтера.

Шановні волонтери! Щиро вітаємо вас із нагоди свята. Весь світ надихається вашою справою, адже український волонтер – це вже особливий феномен цього руху. Ніхто не має сумніву, що ви можете дістати будь-що в найкоротші строки і не важливо, чи це супутник чи прості речі, як сірники або свічки. Студенти інституту імені В.О,Сухомлинського також допомогають нашому…Continue reading 5 грудня -день волонтера.

Допомога кращим студентам кафедри.

У зв’язку з нагоди 104-ї річниці від Дня народження В.О.Сухомлинського та 109-річчя від Дня заснування університету Первинна профспілкова організація студентів МНУ імені В.О.Сухомлинського згідно рапорту від в.о. декана природничого факультету Курчатової А.В. підтримала та надала матеріальне заохочення 12-м студентам (учасникам ЗСУ, тер. оборони, волонтерам, спортсменам, науковцям, громадським діячам)-членам профкому:(Жердецький А.О. 203 группа, Свідерська М.Г. 203…Continue reading Допомога кращим студентам кафедри.

Онлайн заходи «Вільна, незалежна Україна»

День Незалежності України — відзначається кожного року 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР у 1991 році Акта проголошення незалежності України – політико-правового документа, який засвідчував новий статус Української держави. З нагоди 31-річниці незалежності України викладачі кафедри фізичної культури та спорту провели онлайн заходи у своїх групах на такі теми: -Лелека В.М. «Збройні сили…Continue reading Онлайн заходи «Вільна, незалежна Україна»

1 вересня — День знань

Війна не в краде у студентів та викладачів свято! 1 вересня — це початок нового навчального року, важливий день в житті кожного учня, студента, вчителя та викладача. Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше…Continue reading 1 вересня — День знань

Змагання з настільного тенісу- XVII літня Універсіада України

10 лютого 2022 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили пройшли змагання з настільного тенісу обласного етапу XVII літньої Універсіади України серед студентів закладів вищої освіти 2021-2022 навчального року відповідно до Регламенту. Команда Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського посіла ІІІ місце під керівництвом викладачів кафедри фізичної культури та спорту.

Змагання з бадмінтону- XVII літня Універсіада України

03 лютого на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відбулися змагання з бадмінтону обласного етапу XVII літньої Універсіади України серед студентів закладів вищої освіти 2021-2022 навчального року відповідно до Регламенту. Команда Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського приймала участь у змаганях під керівництвом викладачів кафедри фізичної культури та спорту.

Настановча конференція по практиці для студентів III та V курсів

01 лютого на кафедрі фізичної культури та спорту відбулася конференція для старших груп по базам практик. Керівник практики від спеціальності в тому числі завудувач кафедри фізичної культури та спорту Віталій Лелека зачитав їм рапорт про місце проходження кожного студента практики. Ознайомив з перелік звітньої документації та надав старшим груп направлення на практики. Бажаємо нашим студентам-практикантам…Continue reading Настановча конференція по практиці для студентів III та V курсів