Зі святом, дорогі воїни!

Студенти факультету фізичної культури та спорту долучилися до флеш-мобу #_дякую_що_живий_ #завдяки_тобі. Дорогі Воїни! Щиро вітаємо зі святом!!! Дякуємо за захист! Дякуємо що живі! Слава Героям! Пишаюся тим, Що козацького роду, Що я українець по мові й крові… Великому роду нема переводу – Ми досі живі, Після в с ь о г о – ЖИВІ! 1993…Continue reading Зі святом, дорогі воїни!

Спортивне свято до Дня українського козацтва

11 жовтня для студентів 2 курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура), за ініціативи викладачів кафедри ТМФК проф. Лісенчука Г.А., доцентів Литвиненко О.М. та Борецької Н.О. проводилось спортивне свято, присвячене Дню українського козацтва.   Атмосфера спортивної звитяги, перетягування канату, змагання у спритності, підніманні ваги, вікторини, і хороший змагальний настрій панували у спортивній залі.

Стажування магістрів

Відповідно до навчального плану з 16 вересня по 11 жовтня 2019 рр. у закладах вищої освіти проходили  стажування студенти освітнього ступеня магістр спеціальності 014.11 Середня освіта  (Фізична культура) Педагогічна рефлексія відіграє важливу роль у професійному становленні майбутнього педагога. Вдаючись до рефлексії, педагог аналізує набутий досвід, робить висновки і будує плани на майбутнє. Магістрантами проводились лекційні…Continue reading Стажування магістрів