З 3 ПО 13 КВІТНЯ 2023 РОКУ ВІДБУВСЯ ЗАКЛЮЧНИЙ ІІ ЄТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧИТЕЛЬ РОКУ В НОМІНАЦІЇ «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

ЖУРІ ЗАХИСТ УКРАЇНИ 2023

• Лелека Віталій Миколайович, в. о. голови журі
  • Поліщук Віктор Миколайович, заступник голови журі
  • Алексєйчук Євгенія Юріївна
  • Бондар Валерій Іванович
  • Дутчак Юрій Васильович
  • Ігнатьєв Сергій Борисович
  • Камінський Олександр Ігорович
  • Тимощук Ігор Анатолійович

КОНКУРСИ:

• ТЕСТУВАННЯ
  • ПРАКТИЧНА РОБОТА
  • МЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ
  • МАЙСТЕР-КЛАС
  • УРОК

Наші студенти природничого факультету, кафедри фізичної культури та спорту2,3,4 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), освітньо-професійної програми ОПП (Фізична культура, захист України) брали участь в конкурсі «Майстер-клас» як слухачі-колеги, майбутні учителі предмета «Захист України» та отримали досвіт від кращих учителів України, учасників, які безпосередньо брали участь у конкурсі.

Отримали досвід із особливостей проведення теорії та методики викладання предмета «Захист України»  з рідних розділів програми «Захист України» для закладів середньої освіти 10-11 класів.

Прослухали та отримали практичні навички щодо викладання наступних тем в умовах дистанційного навчання:

• Тренування у визначенні вихідних установок стрільби в умовах дистанційної форми навчання.
  • Навчання і стройове тренування учнів при вивченні стройових прийомів і руху без зброї в умовах дистанційної форми навчання.
  • Кібербезпека та протидії інформаційним складовим гібридної війни.
  • Правові та організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання та повноваження сил безпеки та сил оборони з питань національного спротиву.
  • Тренування учнів у використанні сучасних засобів навігації при вивченні теми «Основи військової топографії» в умовах дистанційної форми навчання
  • Оптимальний порядок підготовки найпростіших засобів індивідуального захисту органів дихання (можна та шкіри). Способи, алгоритми їх виготовлення (приготування) з підручних матеріалів. Особливість в залежності від ПНО ЦЗ (потенційно-небезпечних об’єктів з позиції Цивільного захисту) регіону, населеного пункту.

Організатори конкурсу, члени журі та конкурсанти подякували студентам МНУ ім. В.О.Сухомлинського за роботу під час конкурсу, особливо відмітили найактивніших студентів:

• Ложенко Катерину 343 група
  • Мельничук Ірину 343 група