Складання підсумкової атестації.

12 червня проходила підсумкова атестація у студентів спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура), освітня програма «Середня освіта (Фізична культура) та захист України». Всі студенти успішно склали кваліфікаційний екзамен та здобули кваліфікації:

• Бакалавр середньої освіти (фізична культура) – освітня кваліфікація;
  • Вчитель фізичної культури, вчитель предмета «Захист України» в закладах загальної середньої освіти – професійна кваліфікація.

13 червня та 14 червня 2023 року проходила підсумкова атестація у студентів спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура), освітня програма «Середня освіта (Фізична культура)» заочної форми навчання. Всі студенти успішно склали кваліфікаційний екзамен та здобули кваліфікації:

• Бакалавр середньої освіти (фізична культура) – освітня кваліфікація;
  • Вчитель фізичної культури в закладах загальної середньої освіти – професійна кваліфікація.

Ми пишаємося, що наші студенти, незважаючи на те, що перебувають на захисті нашої держави, знайшли можливість приєднатися до складання кваліфікаційного екзамену та успішно завершили навчання на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти.