CITIUS, ALTIUS, FORTIUS — COMMUNIS #olympicday2023

16 червня в Миколаївському національному університеті імені В.О.Сухомлинського розпочався тиждень присвячений Олімпійському руху. Тиждень розпочався з круглого столу, присвяченому історії давніх Олімпійських ігор та сучасного Олімпійського руху. З доповідями виступили студенти перших курсів спеціальностей Середня освіта (Фізична культура та спорт), історія та археологія, Середня освіта (Історія). Цікаві виступи студентів, обговорення знакових постатей українського спорту, коментарі модераторів зустрічі (к.б.н., завідувачки кафедри фізичної культури та спорту Цвях О.О. та д.іст.н., доцента кафедри історії Нефьодова Д.В.) зробили цю зустріч яскравою та емоційною. Сподіваємося, що такі зустрічі будуть надихати молодь до нових звершень.