«Швидше, вище, сильніше — разом»

Вже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Олімпійський день – це родинне свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

Викладачі кафедри фізичної культури та спорту Войчун Олена Вікторівна та Бичков Олександр Юрійович разом зі студентами 2го та 3го курсу провели урок «Олімпійської грамотності». Послухали виступи таких спортсменів як: Чижовський Богдан та Коновалов Данило (чемпіони України та Європи у стрибах з трампліну), Чорноус Владислав (чемпіон України зі стріт воркауту), та Ізбаш Ілля (призер чемпіонатів України з легкої атлетики).

Хлопці поділились своїми знаннями, програмами тренувань та розпорядку дня. Інші студенти задавали питання спортсменам та отримували вичерпні відповіді.

Також були продемонстровані змагання, на яких спортсмени завойовували свої нагороди.

Всі учасники заходу знайшли для себе щось корисне і у майбутньому будуть намагатися долучитися до олімпійських ідей та цінностей.