Змагання з волейболу!

05.10.23 відбувалися змагання з волейболу за календарем студентської спартакіади Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського та в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч». В іграх взяли участь 3 команди від факультетів, а також команда ВСП фахового коледжу.

Ігровий день був насичений цікавими, динамічними матчами. Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися змагання в півфіналі, під час яких вирішувалася доля виходу у фінал. Особливо напружено проходила фінальна гра, де зустрілись у протистоянні команди кафедри фізичної культури та спорту та кафедри історії. У підсумку першу сходинку посіла команда кафедри фізичної культури та спорту, друге місце здобула команда кафедри історії, третіми стали волейболісти педагогічного факультету.

Організували та провели змагання викладачі кафедри фізичної культури та спорту (головний суддя – Бичков Олександр) та за безпосередньої підтримки студентського профкому.